Çka po kërkon De Gea në Madrid? (FOTO)

David de Gea ka mbërritur në Madrid.

Por, tifozët e Realit nuk duhet të “festojnë” transferimin e tij.

Kjo për faktin se portieri i Manchester Unitedit ka insistuar se ka ardhur në kryeqytetin spanjoll për t’i kaluar pushimet.

“Kam ardhur vetëm për të pushuar. Jam këtu për pushime dhe gjithçka është duke shkuar mirë”, u shpreh ai.

hetemaj1