Çka po ‘gëlltit’ Suarez (FOTO)?

Ashtu si çdo ditë, edhe sot, goal.com ka publikuar dhe karikaturën e radhës e cila ka qenë mjaft interesante dhe qesharake.

Kësaj radhe, në një karikaturë janë paraqitur dy ngjarjet sportive që ndodhën gjatë ditës së djeshme.

E para, është kartoni i kuq i marrë nga Gerrardi vetëm 41 sekonda pasi u fut në lojë.

Në pjesën e dytë, shfaqet Suarezi duke i gëlltitur lojtarët e Realit. E gjithë kjo erdhi pas sulmuesi i Barcelonës shënoi golin e fitores për skuadrën e tij kundër ‘Los Blancos’.

Karikatura4