Çka kanë italianët me gjoksin e Erjona Xhemalit? (FOTO)

Gruaja e futbollistit shqiptar që luan për Zvicrën Blerim Xhemaili është ndër femrat më seksi në Itali, dhe kjo gjë nuk mund t’u shpëtonte fansave italianë.

Në një prej faqeve më të njohura në rrjetet sociale, janë postuar disa foto ku i thurren lavde gjoksit të saj. Natyrisht që duke parë format mahnitëse të Erjonës, gruas së futbollistit, nuk mund t’u vëmë faj.

erj