City-PSG, formacionet zyrtare

Manchester City dhe PSG kanë publikuar formacionet zyrtare para takimit të tyre të vlefshëm për ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së kampionëve.

City: Hart, Sagna, Otamendi, Mangala, Clichy, Fernando, Fernandinho, Navas, Silva, De Bruyne, Aguero.

PSG: Trapp, Aurier, Silva, Marquinhos, Van der Wiel, Rabiot, Motta, Di Maria, Maxwell, Ibrahimovic, Cavani.