City liron dy ‘yje’

Skuadra kampione e Premierligës, Manchester City, ka vendosur të dëgjojë të gjitha ofertat që vijnë për mesfushorët Yaya Toure dhe Samir Nasri.

City ka dështuar në mbrojtjen e titullit këtë edicion, ku renditet në vendin e katërt, ndërsa janë eliminuar nga Liga e Kampionëve menjëherë pas fazës së grupeve.

Për Yaya Touren interesim po shpreh Interit, veçanërisht trajneri Roberto Mancini, që ka punuar me mesfushorin nga Bregu