City dhe Wolfsburgu shkëmbejnë lojtarët

Manchester City është duke menduar seriozisht te transferoj ish-futbollistin e Chelseat, Kevin de Bryne, pas formës ne te cilën është duke kaluar futbollisti belg.

Sipas medieve angleze, ‘Qytetarët’ janë të gatshëm të ofrojnë sulmuesin Edin Dzeko, dhe para për të bindur drejtuesit e ekipit gjerman.