City befason Real Madridin

Manchester City dhe Real Madrid kanë luajtur pa gola në pjesën e parë të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

Por, ‘Citizens’ e kanë një lajm të keq për skuadrën spanjolle.

Man City ka pësuar gol në pjesën e dytë në vetëm 4 prej 15 ndeshjeve të fundit në Ligën e Kampionëve, përcjellë Lajmi.net nga faqja zyrtare e kësaj gare.

Image