Cilin futbollist do ta gëzojë kjo modele?

Sulmuesi Radamel Falcao ka pasur një sezon mjaft të vështirë në Manchester United dhe nuk e ka ende të qartë të ardhmen e tij.

Megjithatë, jashtë fushe gjërat po i ecin shumë më mirë, sepse lidhja me modelen kolumbiane Natalia Velez po ecën mbarë dhe tashmë flitet edhe për një fëmijë.

na nat nata