Cili ish-sulmues i Superligës e shfaqi flamurin e Shqipërisë në “Camp Nou”?

Ish-sulmuesi anësor i Lirisë, Prishtinës dhe Vëllaznimit, Agron Skeraj, e ka përcjellë ndeshjen e fundit të Barcelonës që e zhvilloi kundër Levantes në kuadër të La Ligës.

Ai e ka marrë me vete një flamur kombëtar të Shqipërisë, duke e shfaqur atë në stadium, për ta përcjellë më pas në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Olle.

Impianti “Camp Now” është i mrekullueshëm, por padyshim që ky flamur e madhështon atë edhe më tepër. /Gazeta Olle

11016758_656731391119571_1020841057_n (1)