Cila është futbollistja më seksi në botë (FOTO)?

Futbollistja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Alex Morgan, është njëra ndër lojtaret më seksi dhe të talentuara në botë. 25-vjeçarja luan për skuadrën amerikane të Portland Thoms.

Sulmuesja është vlerësuar si një ndër femrat më seksi në fushën e blertë.

A AA Alex Morgan aaaaaaaaaaaaaaaaaa