Çifti nuk përmbahet, seks në stadium

Ky çift amerikanësh ka thyer çdo rekord të seksit në publik. Ata kanë zgjedhur shkallët stadiumit për të shfrenuar fantazinë e tyre, por harruan që një vend i tillë është “shumë publik” për të pasur një seks të çmendur, transmeton Lapsi.al.

Fotoja që po qarkullon pa fund në rrjet është bërë në “Progressive Field” në Cleveland të Ohio në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Fotoja është publikuar fillimisht në Twitter dhe më pas ka bërë xhiron e botës megjithëse autoritetet thanë se është ende e paverifikuar.

Mediat amerikane janë tallur me tituj si “Cleveland Indians mundi New York Mets 7-5, por nuk ishin të vetmit që “qëlluan në shenjë”.