Çiftet e javës së 24-të në Grupin A të Ligës së Parë: Dukagjini pret Onixin, Malisheva luan me Vushtrrinë

Në fundjavë do të zhvillohet java e 24-të në Grupin A të Ligës së Parë.

Skuadra lidere e këtij grupi, Dukagjini, do të jetë nikoqire e Onixit.

Skuadra tjetër që po lufton për të hyrë në Superligë dhe që renditet e dyta, Malisheva, luan me Vushtrrinë.

Ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo mes Istogut dhe A&N.

Çiftet e javës së 24-të në Grupin A të Ligës së Parë:

Image