Chicharito ka një tifoze speciale

Modelja meksikane Jessica Marie pëlqen të ndajë foto sensuale në rrjetet sociale, ku merr shumë komplimente për hiret dhe bukurinë e saj, por përveç modelimit Jessica pëlqen shumë edhe futbollin.

Sipas asaj që shkruan spanjollja “AS”, modelja meksikane është fanse e madhe e kombëtares së saj dhe e sulmuesit të Real Madrid Javier Hernandez, Chicharito.

Një shtysë më shumë për meksikanin që nuk po gjen shumë hapësira në ekipin e Carlo Ancelottit.

 

181320

 

181328

 

 

181327