Chelsea i ofron Cuadradon skuadrës së Barcelonës

Duket se Chelsea dëshiron të çlirohet nga Juan Cuadrado.

Sipas Sport, Blues i kanë ofruar kolumbianin edhe Barcelonës, por katalanasit siç duket janë ftohur nga kjo pistë.

Për Cuadradon janë të interesuara edhe skuadrat italiane Juventus dhe Inter.