Chavez: Ronaldo e dërgon në shtrat cilën femër do

Daniella Chavez beson shumë në aftësitë e Cristiano Ronaldos në raport me femra, duke thënë që ai mund ta çojë në shtrat kë të dojë.

“Sa i përket meje dhe Cristianos, nuk ndodhi pothuajse asgjë. Mirëpo, është fakt që ai mund ta dërgojë në shtrat secilën femër që do”, deklaroi modelja kiliane.

Ajo është njëra ndër ato që i ka dërguar në shtrat ylli portugez. /Olle