Çfarë kanë të përbashkët Arsen Wenger dhe ky qen?

Një tifoz i Arsenalit, i ka shtuar trupit të tij një tatuazh me trajneri Arsen Wenger, dhe qenin e tij të preferuar.

Ai ka vendosur trajnerin francez mbi qenin e tij duke mbajtur në duar titullin e Premierligës dhe atë të FA Cup. (GazetaOlle.com)

 

Tatto