Çfarë driblimi, Rashica ia “shkatërron” karrierën mbrojtësit grek të Liverpoolit

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Norwichit dhe Liverpoolit.

ezultati pas 45 minutave të parë është 0:1 për Liverpoolin, shkruan Gazeta Express.

Për Norwichin ka startuar edhe futbollisti kosovar, Milot Rashica.

Ai në një moment dribloi Tsimikas duke e rrëzuar në tokë.

Ky futbollist i Barcelonës pritet ta mbajë numrin 10 në fanellë

Rashica e fillon me humbje në Premier League, Norwich mposhtet në shtëpi nga Liverpooli