Ceni vazhdon me gola (VIDEO)

Rogerio Ceni ka vazhduar të shënoj gola nga gjuajtjet e lira.

Portieri legjendar i Sao Paulos, Rogerio Ceni pavarësisht se është 42 vjeçar dhe portier, ai nuk po e ka problem shënimin e golave.

Të fundit e ka shënuar në ndeshjen kundër RB Brasil nga gjuajtja e lirë, duke lënë të shtangur portierin kundërshtar.

Besoni ose jo, ky ishte goli i tij i 127 në karrierë duke mos harruar që ai është vetëm një portier.