Cena fiton medaljen e bronztë në Kampionatin Evropian

Xhudisti kosovar,  Dardan Cena fitoi medaljen e bronztë në Kampionatin Evropian të juniorëve.

Kampionati Evropian po mbahet në Pragë të Republikës së Çekisë.

Cena fitoi medaljen e bronztë në kategorinë -73 kg.

Shpresa jone olimpike 2022, arriti suksesin më të madh në karrierën e tij. Ai fitoi pesë luftëra.

Presidenti i Dritës i zhgënjyer pasi futbollistët e tij u injoruan nga Kombëtarja A dhe ajo U21

Nuhiu: Futbolli nuk pranon të kaluarën, të bëjmë maksimumin në çdo ndeshje