Celina i lumtur me fitoren

Skuadra e Lirisë arriti fitore bindëse ndaj Hajvalisë të cilën e mposhti me rezultat 3:0.

Pas ndeshjes trajneri i prizrenasve për SuperSport Kosova, është shprehur i lumtur me fitoren.

“Jam shumë i kënaqur me angazhimin e futbollistëve të mijë në këtë takim. E kemi dashur më shumë fitoren dhe këtë e arritëm”, deklaroi Celina.