Cecilia me forma shpërthyese (FOTO)

Cecilia Capriotti, ka postuar disa foto me bikine. Në këto foto shihet se bukuroshja italiane ka forma shumë të mira dhe të bollshme.

Showgirl e njohur italiane më parë është bërë e njohur me deklaratën e saj për Max Allegrin dhe Zlatan Ibrahimoviq, kur tha se këta të dy për grindën shkaku i saj.

Ajo është një fanse e madhe e futbollit.

cecilia 1

 

celcilia 2

 

cecilia 3

 

ceclilia 4

 

01-00281224000002