Çfarë po ndodhë në stadiumin e Feronikelit? (FOTO)

Feronikeli vazhdon të punojë në përmirësim të infrastrukturës, ku së fundmi ka filluar një renovim në tribunën përendimore të stadiumit “Rexhep Rexhepi”.

Fotot janë publikuar nga faqja zyrtare e Feronikelit, përcjellë “GazetaOlle.com”.

“Sot ka nis montimi i konstruksionit të kulmit në tribunën qendrore të stadiumin “Rexhep Rexhepi”, fazë kjo e cila pritet të përfundoj në muajn shtator dhe po kryhet nga kompania punëkryese AL-Trade”, thuhet në njoftimin e klubit nga Drenasi.

21167069_682209378637472_2216860536928934789_o 21122648_682209448637465_424531309328469854_o