Carragher zbulon Suarezin e ri

Ish-mbrojtësi i Liverpoolit, Jamie Carragher duket mjaft i lumtur me paraqitjet e Philippe Coutinhos të cilin e cilëson si Suarezin e ri të Liverpoolit. ”Ne kemi folur shumë rreth kësaj. Ne pamë aftësitë e tij edhe në hapësira tejet të vogla dhe ai duket sikur Luis Suarez i ri i Liverpoolit”, ka deklaruar Jamie Carragher.