Caroline e Ronda po shkëlqejnë (FOTO-VIDEO)

“Sports Illustrated” ka përzgjedhur dy sportistet e famshme, Caroline Wozniacki dhe Ronda Rouse për të bërë një ‘fotosesion’ seksi me rroba banjo.

Teniserja e famshme dhe boksierja e mirënjohur kanë pozuar në pozicione të nxehta duke sjellur këtë koleksion të bukur biondesh. Fotot e bëra kryesisht në plazhë kanë nxitur kureshtjen e shumë magazinave të famshme të cilat i kanë vendosur në ballinat e shoëbizit./Indeksonline/