“Carabao Cup” vazhdon me gjashtë përballje, ‘spikat’ Man United – West Ham

Sonte (e mërkurë) do të zhvillohen gjashtë takime shumë interesante në kuadër të Carabao Cup.

Derbi më interesant do jetë mes Manchester Unitedit dhe West Hamit, dy skuadrat angleze që janë në top formë.

Ndërkohë, Chelsean e pret një takim jo i lehtë ndaj Aston Villas.

Kurse, Arsenal do e pres në “Emirates” skuadrën e AFC Wimbledon.

Tottenham do këtë punë ndaj Wolves, derisa Leiciester është mysafirë .

Të gjitha ndeshjet

Tetë vite më parë kishte thënë se Balotelli nuk ka tru, italiani shënon gol spektakolar dhe i feston para fytyre trajnerit të Besiktasit (Video)

Top 10 futbollistët më të paguar në botë