Cana uron me Adem Jasharin (FOTO)

Kapiteni i Kombëtares Shqiptare dhe mbrojtësi i Lazios, Lorik Cana, ka uruar Kosovën me rastin e 7-vjetorit të Pavarësisë.

Cana uron për Pavarësi me fotografinë e Adem Jasharit, ku me anë të një postimi në ‘Facebook; 31-vjeçari shkruan:

“Ma gëzofsh lirinë moj Kosova ime!”, duke e mbyllur postimin me parullën e ‘Tifozëve Kuq e Zi: “O sa mirë me qenë shqiptarë”.

Urimi i Lorik Canës ka të bashkangjitur edhe një foto të Komandantit legjendar të UÇK-së Adem Jashari.

Cana