Cana në Prishtinë (FOTO)

Festat e fundvitit dhe pushimet e shkurtra në disa kampionate, kanë bërë që shumë yje të futbollit nga Kosova, të vizitojnë familjet e tyre në Kosovë.

Këtë pushim e ka shfrytëzuar për të qëndruar në Kosovë edhe kapiteni Lorik Cana, i cili angazhohet në Francë te Nantes.

Është këngëtari i njohur Genc Prelvukaj, që ka postuar një fotografi me kapitenin e Kombëtares Shqiptare, në një nga lokalet në Prishtinë.

CANA PR