Cana: Kemi përballë kombëtare të mëdha, por Shqipëria është treguar e fortë ndaj ekipeve të tilla

“Kemi përballë kombëtare të mëdha, por Shqipëria është treguar e fortë ndaj ekipeve të tilla. Shanset për ta kaluar grupin i kemi 50:50”, flet ekskluzivisht për Open-TV legjenda e futbollit të Kosoves, Agim Cana, babai i ishkapitenit kuqezi, Lorik Cana: Në Gjermani do ta kemi edhe përkrahjen e tifozërisë më të mirë në botë!
Videoja e plot:

 

Sylvinho: Në Euro 2024 të shfrytëzojmë mundësitë tona dhe të punojmë fort

Llapi – Ballkani, formacionet zyrtare