Cana e Berisha e shikuan bashkë ‘Championsin’

Dy futbollistët e Lazios, Etrit Berisha dhe Lorik Cana, i kanë shikuar së bashku sfidat e sotme në Champions.

Berisha e ka postuar një fotografi në rrjetet sociale bashkë me kapitenin e tij te Kombëtarja shqiptare.

Ndryshe, Cana e Berisha janë në rrugë të mbarë që vitin tjetër të luajnë me Lazion në Champions.