Caktohet data e meçit të ri të boksierit Florian Marku

Është caktuar data e meçit të ri të boksierit shqiptar, Florian Marku.

Boksieri i njohur shqiptar, Florian Marku ka konfirmuar në rrjetin e tij social, Facebook se do të ngjitet sërish në ring me 20 nëntor.

Meçi i tij i radhës do të zhvillohet në Londër dhe do të transmetohet nga Sky Sports.

Ai nuk dha detaje se me kë do të ndeshet.

Ja postimi i Markut:

Kosova niset për në Suedi, synojnë të marrin rezultat pozitiv

Gazetari suedez Thylin, zbulon se si mund të luajë Suedia kundër Kosovës