Burim Sadiku zbulon të ardhmen e tij

Portieri i njohur vushtrrias Burim Sadiku ishte ndër më meritorët që Drenica e siguroi mbijetesën para kohe.

Ai nuk ka më kontratë me këtë klub, ndërsa ofertat kanë vërshuar në drejtim të tij.

sadiku 12

“Jam mirë dhe i gatshëm për sezonin e ri. Kam disa oferta që jam duke i shqyrtuar, për korrektësi nuk do t’i bëjë të ditur emrat e tyre. Së shpejti do të vendosi për të ardhmen”, ka thënë Sadiku për GazetaOlle.com.

sadiku

Sadiku ka mbrojtur për skuadra të njohura si Hysi, Trepca e Kosova e Vushtrrisë. /olle/

drenica