Bunjaki zbulon pse i la jashtë këta yje

Përfaqësueses së Kosovës do t’i mungojnë disa futbollistë të rëndësishëm për ndeshjet ndaj Kroacisë dhe Finlandës.

Kosovës do t’i mungojnë Herolind Shala, Alban Pnishi, Fidan Aliti, Fanol Perdedaj dhe Avni Pepa.

“Nuk kanë hapësira me skuadrat e tyre dhe kanë mbetur jashtë”, theksoi Bunjaki.