Bunjaki publikon listën për ndeshjet me Kroacinë e Finlandën, këto janë risitë dhe mungesat

Përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaki ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet me Kroacinë dhe Finlandën në një konferencën për shtyp të cilën është duke e mbajtur në hotel Emerald.

Ashtu siç është bërë e ditur edhe në ditët e shkuara, Bajram Jashanica dhe Andin Dallku janë risitë.

Në anën tjetër në tubim kthehet Fejzullahu.

Mesfusha vazhdon të mbetet pika më e fortë e ekipit.

Kjo është lista e të ftuarve:

auto_gol1503911487