Bullgaria – Italia, formacionet zyrtare

Bullgaria dhe Italia kanë zbuluar formacionet zyrtare, para përballjes së tyre në kuadër të grupit H, të kualifikimeve për EURO 2016.

 

Bulgaria XI: Mihaylov; Manolev, Bodurov, A Aleksandrov, Minev; Dyakov, Gadzhev; Milanov, Popov, M. Alexandrov; Micanski

Italy XI: Sirigu; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Darmian, Candreva, Verratti, Bertolacci, Antonelli; Zaza, Immobile