Bukuroshja që ia bëri “për hair” impiantit, komenti i faqes së stadiumit është epik

Të dielën “Air Albania Stadium” do të hapë dyert për herë të parë.

Shqipëria sfidon Francën në ndeshjen që do të jetë historike, pasi që për herë të parë do të luhet në stadiumin e ri kombëtar.

Ndeshja fillon prej 20:45 dhe interesimi është i jashtëzakonshëm.

Një foto që ka bërë një bukuroshe, ka ndezur rrjetet sociale sot.

“Gjithçka duket e bukur ne Air Albania Stadium”, ka shkruar me mahi faqja e stadiumit.