Bukuroshet gjakovare e befasojnë Ismet Munishin

Një fitore e madhe për Vëllaznimin e Gjakovës me rezultat 1:0 kundër Lirisë nga Prizreni, në hapje të edicionit të ri në elitën e futbollit, pa dyshim se kanë gëzuar tifozet gjakovare.

Fotografi shumë atraktive ku shihen bukuroshet gjakovare se si e përshendesin trajnerin Ismet Munishi, i cili debutoi me fitore në klubin kuqezi. Një fotografi shumë atraktive dhe që është shembull për të gjitha klubet tjera, se si duhet dhe anohet për klubin e zemrës.

Këto vasha gjakovare dëshmuan se e duan shumë klubin e Vëllaznimit. Munishi duket jashtëzakonisht i gëzuar sidomos që ka tifoze të shumta në qytetin e traditës.

munishi