Befason Briegel: Shqipëri-Gjermani? Askush s’më ka ftuar

Tashmë është bërë e ditur miqësorja luksi e veteranëve ndërmjet Kombëtares së Shqipërisë dhe asaj të Gjermanisë, në stadiumin “Elbasan Arena”.

Mirëpo, kush do të luajë? Mediat shqiptare japin një përgjigje për ish-përzgjedhësin e Shqipërisë, gjermanin Hans Peter Briegel. “Unë nuk do të jem në miqësoren Shqipëri-Gjermani, sepse nuk e kam marrë ndonjë ftesë”, ka deklaruar ai, përcjellë Gazetaolle.com.

Miqësorja zhvillohet më 7 maj.