‘Botafogo në elitë, unë lakuriq’ (FOTO)

Aktorja e famshme braziliane, Maite Proenca, është zotuar se do të fotografohet lakuriq, nëse skuadra e saj e preferuar Botafogo, ekip nga Brazili, rikthehet në elitën e futbollit të këtij vend.

“Fjala ime është fjala ime. Vetëm të le rikthehet Botofogo, dhe ju pret një befasi”, ka thënë Proenca, duke paralajmëruar zhveshjen, transmeton indeksonline.

Pas kësaj deklarate të aktores, tani ka arsye edhe më të madhe për të përkrahur kthimin e Botafogës në elitë.

e nj