Borriello ‘vjedh’ zemrën e Rodriguez?

Mediat italiane shkruajnë për një rilidhje mes sulmuesit të Genoas Marco Borriello dhe bukuroshes së televizioneve Belen Rodriguez.

Showgirli nga Argjentina, në krizë me bashkëshortin e saj Stefano Di Martino, është parë një lokal nate në Milano në krah të ish të dashurit të saj, tashmë sulmues te Genoa.

A janë të vërteta këto zëra për çiftin që dikur ishte ndër më të dashurit dhe popullorët në botën e futbollit? Të presim e të shohim.

 

178407

 

178408