Boateng-Satta, ‘lojëra uji’

Mesfushori ganez, Kevin Prince Boateng vazhdon ta shijojë më së miri verën, para sezonit të ri dhe të gjatë që e pret.

Bashkë me rrezet e diellit dhe detin e Sardenjës, Princi po i shijon edhe linjat perfekte trupore të partneres së tij, Melissa Satta.

“Corriere dello Sport” i ka shpërndarë disa fotografi të çiftit, të cilët shfaqen duke bërë ekzibicione në ujë. /Olle
112722101-b836b7f7-b1ce-4c5b-a21c-ee99bbbe475a

112729393-d257ee97-0974-4f94-876e-6b0534761117

112715658-fb132dc7-5b8d-4105-9508-57d5f1a5f56e