Blerimi, Erjona e Luani, po e shijojnë detin (FOTO)

Futbollisti shqiptar, Blerim Xhemaili, po e shfrytëzon fundin e këtij sezoni për të kaluar më shumë kohë me familjen e tij.

Ai ka postuar në rrjetet sociale një fotografi së bashku me bashkëshorten Erjonën dhe djalin e tyre, Luanin.

Ndërkohë mediat italiane ditë më parë njoftuan se Cristiano Ronaldo është në lidhje me ish të dashurën e Xhemailit, Alessia Tedeschi.

bl