Besir Ramadani largohet nga Prishtina, karrierën do ta vazhdoj te Gjilani

Besir Ramadani është futbollisti i radhës që largohet nga Prishtina.

Mbrojtësi shqiptar nga Maqedonia e Veriut është liruar nga klubi kryeqytetas, megjithatë do të mbetet në futbollin kosovar.

Ramadani karrierën do ta vazhdoj te Gjilani dhe prezantimi i tij është çështje orësh. /Gazeta Olle/

Chelsea refuzon ofertën e skuadrës angleze për Armando Brojën

Avdullahu, talenti shqiptar që po shkëlqen me Baselin