Besart Berisha merr një nofkë interesante nga bashkëlojtarët

Sulmuesi i njohur Besart Berisha ka kryer stërvitjen e parë nën drejtimin e Albert Bunjakut.

Besart Berisha është baxhanak me kapitenin, Enis Ujkani, shkruan Gazetaolle.com.

Për këtë arsye shumë lojtarë e kanë thirrur në këtë mënyrë sot në stërvitje.

Ai që më shumë ngacmonte Berishën ishte Vedat Muriqi i cili njihet për afërsinë e tij dhe humorin e mire. /olle/