Besart Berisha gjen sërish golin

 

Besart Berisha nuk vonon shumë dhe i kthehet golit. Sulmuesi kosovar realizoi disa minuta më parë në ndeshjen që skuadra e tij, Melbourne Victory po eluan në udhëtim ndaj Western Sydney Wanderers.

Berisha realizoi në minutën 26. Skuadra e tij po avancon me golin e tij. (Gazeta Olle)