Berisha rikthehet me gol

Mesfushori kosovar, Valon Berisha, është rikthyer nga lëndimi duke arritur të gjej formën e tij më të mirë. Në ndeshjen e fundit përballë Amiras, dhe Red Bull Salzburgut, Berisha ka arritur të shënoj golin e katërt në këtë ndeshje.

Për Berishën ky është goli i parë këtë edicion për skuadrën e tij.