Benzema unik edhe jashtë fushe (FOTO)

Sulmuesi francez, i Real Madridit, duket se është një adhurues i veturave të shtrenjta dhe luksoze. Së fundit Benzema thuhet se ka blerë veturën Bugatti Veyron, ku në të gjithë botën ekzistojnë vetëm 450 të tilla.

Mediet spanjolle kanë publikuar disa fotot të kësaj veture e cila do të jetë në dispozicion të sulmuesit ‘madrilen’.

 

12875_825355270870338_1069139219413107217_n

 

Bugatti-Veyron

 

maxresdefault