“Benitezi do ta bëjë Ronaldon mbrojtës të madh”

Ka ardhur akuza e parë për trajnerin spanjoll, Rafael Benitez, i cili pritet të marrë drejtimin e Real Madridit.

Është Ryan Babel, ish lojtar i Liverpoolit dhe Benitezit, ka akuzuar rëndë spanjollin.

“Benitezi në Real Madrid? Ai do ta bëjë Cristiano Ronaldon një mbrojtës të madh”, ka shkruar Babel në profilin e tij në ‘Twitter’.

BABEL