Benitez e pranon se ka biseduar me Koosin

Trajneri i Real Madridit, Rafa Benitez, ka thënë se ai ka biseduar me Toni Kroosin.

Kroos është thënë se ai po kërkon një largim sa më shpejt te Reali.

“Ai është lojtar i madh dhe kur kam biseduar me të ai gjithmonë ka shprehur vullnet për të luajtur ku do që unë i kam thënë”. “Ai është krucial për neve”, u shpreh Benitez.