Januzaj rikthehet te Belgjika

Përfaqësuesja e Belgjikës në futboll e ka zbuluar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet e radhës.

Pjesë e listës është edhe kosovari Adnan Januzaj, ndërsa në foton e mëposhtme mund të shihni lojtarët e ftuar.

Belgjika takohet me Bosnjë e Hercegovinën dhe Qipron, në kualifikimet për EURO 2016. /Gazeta Olle/

CNfONi0UEAA7bdp (1)