Begolli pas fitores ndaj Lirisë: Kemi marrë një fitore të madhe

Trajneri i Vëllaznimi, Granit Begolli është shprehur i lumtur për fitoren dhe pozitën e parë në renditje.

Begolli tutje tha se Liria nuk e mendon pozitën që ka dhe se i gëzohet kësaj fitore në një teren të vështirë.

“Një fitore e rëndësishme dhe që na bën lider në Ligën e Parë, ku këtë e arritëm në një teren të vështirë”.

“Skuadra e Lirisë është e fortë dhe pozita në të cilën gjendet nuk është reale edhe po mendoj që ne kemi arritur një fitore të madhe.

Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme

“Ne kemi përvojë dhe në rast se shënojmë është e vështirë që ne të pësojmë gol, por që nuk jam i kënaqur në sulm pasi kemi humbur disa raste ku kemi mundur ta kryejmë lojën me herët”, tha Begolli.

U ofendua nga tifozët e West Hamit, shikoni reagimin epik të Pogbas (VIDEO)

Trajneri i Lirisë, Hasi: Po na mungon fati